| PisicutaMea a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am un telefon Lg Kp501, am si cablu de date, dar nu stiu cum pot pune pozele de pe telefon pe laptop Asus Windows 7.Am instalat si programul de pe cd, dar nu pot sa le pun.Cine ma ajuta ii dau funda!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lilianscollection a răspuns:

Ai card de memorie la el. de ala micro sd? de obicei la telefon cum ai tu iti da si un micro sd adapter. care arata cam asa http://www.google.ro/......tp?/imgres sau trebuie sa ai vreunul prin casa. de la camera foto etc. le conectezi..introduci adapter-ul la laptop. si o sa poti descarca repede..si fara sa te chinui prea mut cu cablul de date. cu instalarea programelor. cel putin eu asa procedez. sper ca te-am ajutat >:D

| dragzila98 a răspuns:

Salut te pot ajutaa eu! scrie pe google LG software si downloadeaza programul acel ce iti arata acolo si eu LG si de aia stiiuu sper ca te-am ajutat na acum imi dai funda?