| marian23213234 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare. Daca cumpar windows 7 home premium imi mai trebuiue si anti virsu sau este tot in set cu windowsul? si cum trebuie instalat adica trebuie sa mai salvez ceva programe din primul windows ca a imi mearga restul cum ar fi camera web(laptop)plizz funa plus vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce oferta prinzi tu! Daca e o oferta unde iti da si Windows-ul si un antivirus, e bine! Dar pot sa iei si separat! Daca nu iti da ei instructiuni cum sa-l instalezi, intra pe : http://instalarewindows7.blogspot.com/p/instalare-windows-7.html si vezi pas cu pas + alte lucruri! Si pot sa iti salvezi toate lucrurile importante intr-o partitie a windows-ului curent, si la instalarea noului windows, formatezi doar partitia unde e vechiul windows instalat, si esti sigur ca acolo nu mai ai nimic important. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| marian23213234 explică:

SI de ce este doua cd in carcasa de la windows 7 home premium?

| liviuiacob88 a răspuns:

Chiar daca cumperi windows original tot trebuie sa instalezi antivirusi si alte programe