| pursisimpluAlex a întrebat:

AM si eu o intrebare despre site drpciv sau mai multe

Vreau sa stiu care e diferenta dinte "drpciv" care merge doar pe internet explorer si "e-drpciv" care merge pe google crome, mozila etc? care e mai bun?

vreau un raspuns cat mai detaliat si sa stie despre ce e vorba. multumesc

1 răspuns:
| elisabeta88 a răspuns:

Salut, drpciv merge doar pe internet explorer deoarece asa este configurat scriptul care te ajuta pe tine sa faci chestionare dar ambele sunt bune si au chestionare pe care le gasesti si la examenul pe care il dai in sala.