| Adrianz3 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare.Intr-o zi va fi inventata masina timpului si cat credeti ca ar costa una

9 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ar fi inestimabila.

| mdaria a răspuns:

Nu pot decât să-ți răspund printr-o altă întrebare: Crezi că va fi de vânzare?

| Adrianz3 explică (pentru mdaria):

Da dar va costa incledibil de mult exemplu va costa 1000000000000000000000000 de dolari

| mdaria a răspuns (pentru Adrianz3):

Eu nu cred ca va fi de vanzare. Vor avea acces la ea probabil doar anumite persoane.

Probabil deja exista aceasta masina sau posibilitate, insa daca oamenii ar stii de existenta ei si ar folosi-o, s-ar crea haos. E prea mult pentru umanitate...

| Jipa95 a răspuns:

Ai vazut prea multe filme laughing

| kteichd a răspuns:

Crezi ca ar fi de vanzare pentru ca toti prostii sa devina bogati? nu cred

| maxb a răspuns:

Masina timpului e mai greu de facut tot este posibil acuma teoretic este doar sa stai langa o gaura neagra si timpul ar trebuiii sa decurga mai incet pentru tine fata de cei de pe pamant. Daca chiar esti pasionat si vrei sa studiez problema uite aici:

http://www.hawking.org.uk/into-a-black-hole.html

http://www.astronomycafe.net/qadir/q285.html

| Anaconda3 a răspuns:

Stai linistit nu o sa ai tu bani de asa ceva

| deeaty a răspuns:

laughing) cum ar trebui sa reactionez la asta? happy