| Costin1996 a întrebat:

Am si eu o intrebare:pot face in asa fel incat ca atunci cand vreau eu sa porneasca calculatorul singur? De exemplu vreau sa porneasca la ora 07:00 si sa deschida Winamp-ul.Este posibil asa ceva/

Multumesc din suflet!

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Nu este posibil, poti doar sa-l faci sa se opreasca singur la o ora. Mai bine iti pui sonerie la telefon.

| YosCosmin a răspuns:

Da e posibil activeaza functia de "hibernate" din power management/(in win xp ) sau administrative tools( in win7) din control panel si apoi ai sheduled tasks pentru a pune un task la o anumita ora, atunci cand vrei tu (Poti seta si winampu sa porneasca)... urmatorul pas este ca sa inchizi calculatorul dar nu in shut down ci in hibernate, si sa astepti sa vezi daca o ia, la mine merge... si ar trebui sa mearga si la tine!