| Cristian_Halanga_1988 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare si anume, cand incerc sa ma conectez la internet (akta) imi merge in reluare si nu m`i se conecteaza. Am sunat la cei de la akta, si mi-au spus ca ar fi o problema la sistemul de operare. Am dat sistem restore la windows si mi-a mers. dar daca sting calculatoru, sau imi pica internetu am aceeasi problema. Pur si simplu toate imi merg ok, numai cand vreau sa ma conectez la net, chenaru acela unde este useru si parola imi merge in reluare. Deci cand scrie useru si parola mai repede, imi sta cate 2-3 secunde pana imi scrie cate o litera. Stie careva care ar fi problema?

1 răspuns:
| floringabor a răspuns:

In aceasta situatie nu este alta solutie decat sa instalezi windows-ul din nou. Daca instalezi windows-ul din nou, conectarea se face cu instalarea windows-ului si nu iti va mai trebui nici o parola pentru conectare