| George_Alex_2001 a întrebat:

Am si eu o mica problema in legatura cu live-urile pe facebook. Faza este ca nu imi apare butonul de live, si app telefonul nu este prost are:1GB RAM, 5.1.1.ANDROID şi facebook-ul este actualizat la ultima versiune! A mai intalnit cineva problema asta si daca poate fi rezolvata!
Multumesc si dau funda!

1 răspuns:
| HIPERACTIVE a răspuns:

Posibil ca contul tau de Facebook sa aiba oprita functia de LIVE din setari dupa update-ul aplicatiei. Sau chiar TU sa fi filmat continut ilegal pe LIVE. (copy-right, injuraturi, prea multe LIVE-uri, etc.) Daca tu ai primit aceasta restrictie va trebuii sa astepti o anumita perioada de timp pana ca ea sa re-apara. iti urez succes.