| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

Hei, TPU!

Ce parere aveti despre noul update pentru FaceBook Messenger pentru Android? Am vazut destul de multe recenzii proaste pentru ultima versiune si nu stiu daca sa mi-l actualizez sau nu. Cei care l-ati actualizat, se misca bine? Arata bine?

FUNDA.

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Buna! Daca ai un telefon mai slabut mai bine pastrezi versiunea care o ai in el, pentru ca altfel poate nu ar functiona bine, si nu il vei putea aduce la versiunea initiala.

1 răspuns:
| AndreiSaigo a răspuns:

Mie m-i se pare destul de bun