| DanutzzDanny14 a întrebat:

Am si eu o pagina de Facebook de distractie! Si as vrea sa ii schimb numele! Dar nu stiu cum ca am 1.090 Like-uri! Deci... Cine ma poate ajuta ii multimesc foarte mult!

3 răspunsuri:
| Adelina16 a răspuns:

Buna! Uite cum se face: Acolo unde iti apare numele de la pagina si restul, pe fond albastru, este o rotita micuta. Dai click pe ea si da la Setarile contului. Dupa aceea trebuie sa iti apara prima data Nume. Dai click acolo si iti apare Nume, Prenume, Al doilea prenume etc.

| DanutzzDanny14 explică (pentru Adelina16):

Mda...Tot nu m-am prins dar ai ID de messenger? Sau skype sau Facebook. Sa imi arati prin Team Viewer...Si am observat ce ai scris tu acolo dar. Nu este pagina normala (cu cont) este creat. Cu like-uri (sa zic asa).

| Adelina16 a răspuns (pentru DanutzzDanny14):

Aaa, atunci nu cred ca stiu... Cred ca numele nu se poate schimba.