| Fcp_Gabriel_1984 a întrebat:

Salut am si eu o problema, am avut un windows instalat pe pc de un prieten circa acum 12 luni. Acum cateva zile am incercat sa instalez iar windowsul si nu reusesc sa formatez partitiile, daca il instalez raman cu 2 windowsuri pe pc si in BIOS mi-e frica sa intru Va multumesc

2 răspunsuri:
| Bogdanovici24 a răspuns:

Daca nu te prea pricepi cauta pe videotutorial.ro sau pe youtube cum se instaleaza windows, simplu.Bafta!

| 9Mike a răspuns:

Daca vrei sa instalezi Windows 7 e simplu, dupa ce bagi CD-ul si il lasi sa booteze, iti va aparea o fereastra la care ii dai "Install", si te va intreba pe ce partitie vrei sa instalezi. Formatezi toate partitiile sau le stergi si le declari din nouwinking o sa te descurci ca e usor