| Saibot95 a întrebat:

Am un calculator care nu se mai deschide. Apar imaginile cu producatorii informatii despre PC si dupa aceea ecranul este negru.Am incercat sa reinstalez windows-ul(7) dar nu imi da voie sa il instalez pe o anumita partitie(disk local C).ca sa intru am instalat windows-ul pe D si am incercat sa formatez partitia in care nu imi da voie si imi aoare aceasta eroare :{windows was unable to complete the format!}. Specific ca am incercat de 4-5 ori sa instalez windows pe partitia problema si imi apraea o eroare ceva genu 0Xsi alte cifre.Va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti de unde a inceput problema! Acu cateva zile am instalat Black ops dar nu cred ca era di cauza jocului.Dau funda! Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| BlueByte a răspuns:

Incearca sa instalezi Windows xp sau Windows 7 32bit.Cred ca este o problema de compatibilitate.

| GrimReaper a răspuns:

Incearca sa stergi partitiile si sa le faci din nou