| 809 a întrebat:

Salut am si eu o problema- am selectat ca la pornirea google chrome pagina principala sa fie google...o deschid intra in google, dar daca mai deschid o pagina nu imi mai intra in google ci apare o pagina asemanatoare dar fara inscriptia google si cu un fel de reclama'felicitari ati castigat...', doar daca scriu in caseta sus http/google.ro/ imi deschide google in pagina 2.3 ma scuzati de nepricepere si sper ca aveti si pentru. mine o solutie multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu este vorba de nepricepere cred ca e o problema de la google chrome.

| AlinaOneDirection a răspuns:

Cred că ai o problema cu browserul.