| proorocul a întrebat:

Salut am si eu o problema. Am un monitor Hanns-G si cand aprind calcultorul si intra in windows se stinge si se aprinde din nou si pe parcurs tot asa face (specific cand se stinge si leddul de la buton se stinge) va rog spuneti-mi ce sa fac. dau funda...

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

M-as bucura daca as sti ca esti mai bine. Cred ca ai fost bolnav si n-ai putut sa dai o funda. E semnul de multumire pe acest site.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Du-l la reparat. Acelas monitor il am si eu si-mi pare rau ca l-am cumparat. Acum palpaie si astept sa se strice ca sa-mi iau altul ca nu mai pot. Eu l-am dus la reparat in garantie ca n-a mai mers de loc. Daca poti ia-ti altul ca-s de proasta calitate.