| Scs_Alyn_1995 a întrebat:

acum 2 zile mi am deblocat telefonul (Samsung galaxy s3 ) si totul merge ok. mai putin play store. spunea ca nu se contecteaza. m am deconectat si am incercat sa ma reloghez si imi zicea ca nu se contecteaza la internet. in rest merg toate aplicatiile... am dat reset la telefon si aceeasi problema cu play store... HELP please!

1 răspuns:
| Rareș_Costache_1982 a răspuns:

Pai dacă l-ai rugat sau asa mai departe sau îmi schimbat romul trebui ie a instalezi google apps ca Google play sa meargă astfel încât telefonul tău a știe ca de fapt are sistemul "original"