| mironcristi a întrebat:

eu am o problema cu tableta mea Cube U25GT-C4W.
el are problema cu Play Store. El spune ca nu este conexiune cu
Internetul. Am incercat sa resetez tableta dar nimic nu s-a schimbat. Va rog ajutati-ma. Dau funda

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Deci se stinge browser-ul. Ți-aș spune să instalezi altul, dar nu știu dacă vei reuși cu browser-ul actual.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ești sigur ca găsește aceeași rețea (a ta)? E securizată? Cum te conectezi acasă (de pe tableta, prin wireless): pe baza de user și parola (de acces la router)?

Încearcă sa refaci conexiunea și apoi da restart la tabletă.

Dacă nu merge du-o la un service.

| mironcristi explică (pentru T0T):

Restart am facut dar nimic acum nu-mi trebuie Play store deoarece eu am browser si instalez ce trebuie pe acel link

| mironcristi explică (pentru T0T):

Eu acum cam nu am nevoie de play store deoarece eu am browser dar el cam se stinge

| T0T a răspuns (pentru mironcristi):

Deci se stinge browser-ul. Ți-aș spune să instalezi altul, dar nu știu dacă vei reuși cu browser-ul actual.