| Denis2017 a întrebat:

am si eu o problema:aseara am fost la un vecin ca nu iifunctiona internetul ca ii da eroarea 678 are windows XP si eu nu prea stiu despre win xp ca am win 7 daca puteti sa ajutati dati un raspuns FUNDA

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și... cine îi dădea eroarea aia?!?
oricum, amicul tău să sune mai întâi la providerul lui de internet - un operator de acolo îi va spune pas cu pas ce să facă. La nevoie, vor trimite un tehnician la el acasă.
support2.microsoft.com/kb/892889/ro

| Bibliapentrusceptici a răspuns:

Nu are legatura cu windows xp. sa sune la firma de internet si sa intrebe ce probleme are. A incercat doar o pagina de internet? happy

| Denis2017 explică (pentru Bibliapentrusceptici):

Are legatura cu windows xp era de la windows