| Ciurcanu_Daniel_1992 a întrebat:

Salut, am si eu o problema care nu stiu daca e problema. Acum 2 zile mi-am luat mouseul marvo g981 si azi am observat ca rotita, scroll wheelul nu este tocmai centrata, se invarte drept si la un moment se duce putin in stanga, adica nu e centrata perfect. Aceasta "problema" este foarte mica, dar eu sunt intr-un fel obsedat de faptul ca perifericele mele trebuie sa fie in cea mai buna stare si sa mearga perfect. Acum ma intreb daca doar mouseul asta are rotita asa venita din fabrica si daca eu am facut ceva sa nu mai fie centrata perfect. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DanySenpai a răspuns:

Super! Nu am vrut sa iti sugerez metode "do it yourself" pentru a iti pastra validitatea garantiei in cazul in care se rupea ceva, daca ai rezolvat problema atunci foarte bine, sa te bucuri de el!

2 răspunsuri:
| DanySenpai a răspuns:

De cate zile l-ai cumparat?

Il poti duce inapoi de unde l-ai luat si sa ceri un schimb, daca iti dau unul nou spune-le ca vrei sa ii testezi butoanele.

Lucruri de genul asta se intampla mereu la mouse-uri ieftine(clickerele se strica repede sau nu merg de prima oara cum trebuie, roata de scroll scartaie, etc., iar Marvo nu este exact un brand de incredere din punctul meu de vedere.

Daca nu il poti returna sau schimba, atunci ori cumperi unul mai de calitate, ori ignora miscarea rotitei.

| Ciurcanu_Daniel_1992 explică (pentru DanySenpai):

Am rezolvat, am vazut unde se duce in partea dreapta si am fortat putin spre stanga rotita acum este perfect. Multumesc oricum de sfaturi, si mouse ul costa 100 roni, luat de 3/4 zile

| DanySenpai a răspuns (pentru Ciurcanu_Daniel_1992):

Super! Nu am vrut sa iti sugerez metode "do it yourself" pentru a iti pastra validitatea garantiei in cazul in care se rupea ceva, daca ai rezolvat problema atunci foarte bine, sa te bucuri de el!