| Mihai_2777 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu messengeru nu vrea sa intre (si nici skipe) nu am mai intrat pe calcu asta pe mess de 4 zile pentru ca am fost plecat, imi spune
Troubleshoter noi nu putem accesa yahoo messenger detalii si sa sa faca diagnostic...si tot nu vrea sa intre, care ar fi problema? pe celalalt calculator imi intra fara probleme

2 răspunsuri:
| cavalerul11 a răspuns:

Mai bine schimba windowsul si eu am avut problema asta si se pare ca era ceva defectat la windows un program ceva in el a fost sters probabil din greseala si calculatorul tau nu mai primeste yahoo messenger foloseste windows xp dar reintaleazati windowsul casa poti sa iiiiiiiiiinstalezi messengerul din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stergel si fa-ti altul nou intra pe yahoo mesemger 10