| GabrielSerban a întrebat:

Am si eu o problema, cu pc-ul. De fiecare data cand deschid sau descarc anumite programe (nu imi dau seama dupa ce tipar) mi se restarteaza calculatorul. Cateva din aplicatiile la care am observat ca mi se restarteaza pc sunt : cmd, regedit si mai multe aplicatii banale. Imi merg jocuri destul de mari, chiar si de 10 gb. Ce ar putea avea sau cum pot rezolva problema?

5 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Intai dai un repair dar nu iti pot da aici softu ca cica se face piraterie.

| Expressions a răspuns:

Baga windows

| GabrielSerban explică:

Am bagat windows de 2 ori (2 versiuni diferite )

| Expressions a răspuns (pentru GabrielSerban):

Atunci s-ar putea sa ai probleme cu HDD-ul.

| GabrielSerban explică:

Atunci, ce ar trebui sa fac? Exista vreun soft sau ceva prin care pot remedia situația? Sau trebuie sa inlocuiesc hdd?