| iuly97 a întrebat:

Salut
am si eu o problema cu pc-ul.
nu merge microfonul, da nici sunetul la muzica
am mircorofnul incorporat in camera web si am si reinstalat camera si tot nu merge microfonul, pe mut nu e dat
cum as putea rezolva?

Răspuns Câştigător
| Adi2ro a răspuns:

Daca nu ai sunet nici la muzica cel mai probabil placa de sunet nu e instalata sau nu e instalat cum trebuie. Daca ai laptop cauti pe net modelul si gasesti drivere. Daca ai Desktop e putin mai greu ca trebuie sa stii modelul placii de baza. Roaga pe cineva, un prieten, care se pricepe sigur.