| innayz a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul mobil. Mereu dupa ce se stinge mi se sterg toate sms-urile si apelurile din el. Inainte de a-i da resetare totala nu mi se intampla asa. Stie cineva unde pot sa schimb sa nu mi se mai stearga? Funda daca functioneaza. Telefonu e Nokia c1 big grin

1 răspuns:
| DarQueen a răspuns:

Păi du-l la un service, al meu făcea ceva asemănător, trebuie o resoftare.
Costă în jur de 35-50 lei, se pierd toate datele din telefon.
Baftă! happy