| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua tuturor!
Am o problema cu adresa mea de e-mail: cineva, mi-a furat parola si nu mai pot intra pe adresa nea de e-mail! cand incerc sa intru, sunt intrebarile de securitate "alea doua' la care trebuie sa raspund. Acele raspunsuri la intrebari, nu le mai tin minte de acum 5 ani! Am incercat toate variantele de raspunsuri pe care puteam sa le dau, dar cred ca am raspuns cu litere aleatorii din tastatura ca sa-mi creez contul de yahoo mai rapid. De acel cont de yahoo chiar am nevoie! este cineva care sa-mi spuna ce sa fac ca sa mi-o recuperez? Va rog sa-mi raspundeti pe acest e-mail pentru ca numai asa se poate: ggaby9002@yahoo.com

2 răspunsuri:
| EMike a răspuns:

Daca ti-ai scris datele corecte cred ca-l mai poti recupera. Trebuie sa fi scris localitatea/strada/blocul anul nasterii, toate astea corecte si printr-o verificare manuala ar putea fi recuperat. Fara aceste conditii indeplinite, contul este pierdut.

| anonim_4396 explică (pentru EMike):

Precis le-am scris! Dar nu imi apare unde sa le introduc!