| Someoneeene a întrebat:

Dau funa! In aceasta seara am vrut sa intru pe adresa mea de e-mail si imi zicea ca am introdus parola gresita. Am dat la "mi-am uitat parola" dar nici intrebarea de securitate nu mergeacrying(((((. Va rog, stiti o alta modalitate de-imi recupera parola?

Răspuns Câştigător
| NirvanaE a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat de cateva ori asa.dar in maxim 24 de ore s-a remediat de la sine. daca nu vrei sa astepti atat sau nu merge nimic, e probabil ca cineva sa-ti fi spart parola si trebuie sa-ti faci un cont nou.sau poate nu ai conexiune buna la internet.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate a fost o eroare de sistem, se mai întâmplă. Vezi mai târziu dacă revine!

| kikatsuki a răspuns:

Cred ca trebuie sa-ti faci altul, e posibil sa -ti fi spart cineva contul.Sau sa il ai deschis in alta parte poate pe telefon tongue

| Someoneeene explică (pentru kikatsuki):

Mai am o intrebare, se poate modifica acea adresa de e-mail? oricum iti dau fundawinking