| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu un laptop Toshiba. Cand il deschid se blocheaza imi apare imaginea de la nod32 si asa ramane mi-a mai facut asa de cateva ori dar am scos-o pana la urma la capat. Vreau sa stiu daca e nevoie sa-l duc la garantie sau daca nu e nevoie dati-mi niste idei cum as putea sa fac sa nu se mai blocheze. Cel mai bun raspuns are FUNDA

1 răspuns:
| IseeVoices a răspuns:

Scuzati categoria dar am scris-o pe telefon si a mutato automat