| Andrei_Cristian_1994_vkV4 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu un Samsung s4 19505, nu se incarca nu se aprinde (baterie cumparata la 2-3 saptamani in urma ) ce ar trebui sa fac...ce are?

3 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Singura optiune de luat in calcul, mergi cu el in service.
Mai ales daca ai inca garantie la el.

| Bondarel99 a răspuns:

Când îți schimba bateria in service îți da și garanție de obicei in jur de 3 luni pentru ca o baterie noua nu garantează întotdeauna ca telefonul va funcționa cu ea. Cele mai mari șanse e sa fie problema la baterie, schimb-o și dacă face la fel înseamnă ca telefonul are o problema mult mai gravă și atunci trebuie sa îl vadă un specialist.

| roxanadrl a răspuns:

Buna! eu mi-am schimbat bateria de curand, am cumparat-o de pe inowgsm.ro si mi-au dat garantie 12 luni pentru ea. Iti las link poate te ajuta. https://www. inowgsm.ro/baterie-telefon/1999-baterie-acumulator-originala-Samsung-galaxy-s4-iv-i9500-nfc-b600be-331.html