| Iusti_Dumitru_1996 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu un telefon S3, se vede ecranul negru, displayul nu este spart/ciobit il folosesc de 2 luni. Ce-as putea face in privinta asta? Din ce cauza s-a intamplat?

1 răspuns:
| Cr1zzu a răspuns:

Cel mai sigur dul la un service de telefoane nu mai umbla pe siteuri sau youtube pentru sfaturi cine stie poate il strici mai rau cel mai sigur este de la setari de undeva sau vreo eroare dul ala un SERVICE urgent pup:* nu ai mai mult de 20-30ron