| krax123 a întrebat:

am si eu o problema cu windows 7 ultimate De cateva zile nu stiu ce are mi se tot blocheaza cateva secunde (cam intre 3-5 sec) si scoate sunetul acela.beep-uitul ca si cand ai conecta la pc un usb sau cv. si nu stiu ce sa fac sa nu mai se tot blocheze. Ajutati-ma plssss!

1 răspuns:
| fromthehood a răspuns:

O componenta hardware se deconecteaza. scaneaza de virusi, vezi ce ai in device mnager, sa fie totul updatat. si daca ai instalat ceva softtware care foloseste hardware uita-te in optiuni sa nu se joace in setari