| axaa a întrebat:

Salut, am şi eu o problemă cu Windows Movie Maker. nu imi permite sa inserez filmulete. Ştie cineva de ce?
mersiiiiiiii

3 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Cred ca e din cauza norului de cenusa.

Scuza-mi inronia, dar Intrebare idioata, raspuns idiot.
Pai pana nu ne dai si noua detalii: ce iti spune, ce format incerti ca importi, de unde vrei sa visam noi ce problema ai tu?

| ΔH a răspuns:

Cred ca e din cauza norului de cenusa.

Scuza-mi inronia, dar Intrebare idioata, raspuns idiot.
Pai pana nu ne dai si noua detalii: ce iti spune, ce format incerti ca importi, de unde vrei sa visam noi ce problema ai tu?

| DiDi a răspuns:

Nici mie nu imi merge; incearca sa inserezi doar filmuletele care le-ai facut in movie maker.happy