| vLooM a întrebat:

Am si eu o problema, deci am luat azi... din "greseala" cred, un metin plin cu virusi... am stat vreo 15-25 minute ca sa scap de virusi, nu mi-a mers cateva programe la pc, le-am facut dar singuru program care nu-mi merge, este Google Chrome cand dau sa-l instalez imi apare chestia asta http://www.roimg.ro/image/1AG, Ce trebuie sa fac.
Am sters virusii cat am putut acuma daca dau scanare imi zice ca nu mai am.
Cine imi raspunde si imi da un raspuns bun ii dau FUNDA!

1 răspuns:
| Grama_Ovi_2000 a răspuns:

Te rog sa reuploadezi poza, sau pune-o pe www.postimg.org.Daca nu vad ce iti apare nu am de unde sa stiu ce problema ai