| vLooM a întrebat:

Salut

Am si eu o intrebare.

Am luat far cry 3 ( l-am terminat odata a mers perfect ) si acuma cand intru in joc imi apare chestia asta >- http://www.roimg.ro/image/kIX

Trebuie sa setez ceva anume? Cine stie cum fac sa-mi mearga.

P.S - Am rezolutia 1280 x 1024 60 HZ!

Cine stie astept un mesaj cu id de mess sau skype. Sau explicati.mi aici cum sa fac

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Myr3ll1994 a răspuns:

Ai setat jocul pe o rezolutie prea mare care nu iti suporta monitorul tau. Schimba rezolutia si se va rezolvawinking

| vLooM explică (pentru Myr3ll1994):

Pai si cum sa pun alta rezolutie, daca nu imi intra in joc? Trimite un mesaj cu id-ul tau de mess sau skype daca stii happy