| erAss a întrebat:

Salut am si eu o problema deci sa incepem...

Mi-am luat jocul handball chalenge 2012 si in my documents am un fisier de tip. cfg dar nu pot sa o deschid cu nici un program notepad worpad adobe reader normal...adica o deschidestraight facedar criptat sunt tot felul de patratele si alte litere ciduate...cum as putea sa fac sa scrie normalstraight faceam incercat cu tot felul de programe dar nimic please help:

1 răspuns:
| Chiorull a răspuns:

Fisierele tip.cfg se deschid si cu notepad, te-ai gandit ca poate asa e el criptat incat sa nu poata fi modificat?