| Dragooos a întrebat:

Salut am si eu o problema la google chrome... Cand intru pe jocurile de pe facebook imi apare o eroare : an error occured running the unity contrent on this page. See your browser java script console for more info. The error war: script error ce trebuie sa fac? Ms anticipat, ofer fundita

2 răspunsuri:
| AKARA0 a răspuns:

Problema este ca trebuie sa-ti schimbi browserul, foloseste maxthon este foarte bun si sigur, iti spun din propria experienta, chrome s-a cam invechit la capitolul jocuri flash asa ca alt browser este mai bun.

| bobo500 a răspuns:

Sall ai putea sa-i faci un ubdate la java si dupa sa vezi daca merge sper ca te-am ajutatwinking