| silviutzu17 a întrebat:

Am și eu o problema la instalarea pachetului office. Orice office am încercat(2010 și 2013) se instalează și apoi se oprește și apare " Office has encountered an error during setup". Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Deschide "run" prin windows key + r si scrie %programdata%, cauta folderul Microsoft Help si schimba-i numele in orice altceva decat Microsoft Help, da restart la pc si incearca sa instalezi din nou.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste Libre Office sau Apache OpenOffice!
Ambele au licenta gratuita, stiu chiar mai mult decat MS Office si SIGUR nu vor da aceasta eroare la instalare. tongue

| gelu1970 a răspuns:

Ruleaza utilitatea de dezinstalare office oferita de Microsoft. Ai ramasite de o instalare anterioara sau de o intentare de instalare si de aceea iti da eroarea.