| cuppidon15 a întrebat:

Salut,cand vreau sa instalez Microsoft office 2007 pe pc imi da urmatoarea eroare"Microsoft office enterprise 2007 encountered an error during setup". Ce trebuie sa fac ca sa pot sa-l instalez, am windows xp pe pc.
multumesc!

3 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Incearca un alt pachet de instalare poate fi el de vina.Vezi daca ai memorie destula in partitia c

| cuppidon15 explică (pentru TPUajutor):

Am incercat si cu m.o 2010, am aprox 20gb liberi in C

| TPUajutor a răspuns:

Te salut din nou.Mergi la lista de programe instalate pe computer si cauta acolo trebuie sa fie un pachet deja instalat cel mai probabil nu stii nici tu de el si dezinstaleazal apoi reia procesul de instalare