| Spaz472 a întrebat:

Am si eu o problema la pc..am pus in urma cu vreo 2 saptamani la pc un cooler care nu se invarte (deci e stricat) si mi-a fost sila sa il mai scot si l-am lasat acolo..astazi am desfacut pc-ul l-am scos apoi cand am dat sa il deschid nu imi citea nimic din usb din spate si aparea "usb mass storage status current overrated system will shutdown in 15 seconds" apoi l-am pus la loc si merge...ce ar putea avea?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow, ai pornit pc fara cooler? Da iti urasti calculatorul? Daca mai faci asta de cateva ori s-ar putea sa ramai fara! Iti trebuie un cooler nou! Se poate ca eroarea sa fie un fel de protectie anti supraincalzire... Nu iti pot spune exact pentru ca nu stiu nimic despre pc tau...