| vlad6 a întrebat:

Salut, Am si eu o problema Legata de fifa 11 inainte aveam windows 7 pe 32bit am downloadat fifa si mergea fara nici o problema mergea foarte curat deci impecabil...acum am luat ceva virusi si nu am mai avut dvd cu windows 7 am instalat windows xp sp3 Aici e problema am downloadat fifa 11 dar nu pot sa modific acolo la keyboard nimic joc de la tastatura adica nu ma lasa sa modific din ce cauza ...nu imi apare chenaru in care trebuie sa bag de exemplu B=sut S=pasa A=centrare si astea nu ma lasa sa pun nici nu mi se vad chenarelel alea unde trebuie sa le trec din ce cauza o sa va pun un print sa vedeti cum imi apare. Va rog sa ma ajutati cei care joaca fifa 11 de pe Windows Xp Ms mult Stima
Aici este print cum imi arata nu ma lasa sa modific butoanele http://postimage.org/image/rgqfm8ec/

4 răspunsuri:
| KungFuBoy a răspuns:

Vlad, stii cumva daca este compatibil cu xp?(fifa), si oricum fifa 11 este un joc nou,xp este vechi deci driverele lui si vechi, deci este posibil sa nu fie compatibil cu xp, altceva nu cred ca este... incearca o reinstalare, niste update-uri la drivere...sau in cel mai rau caz treci din nou pe 7>>sper ca te-am ajutat, RESPECT

| TzP a răspuns:

Baga-ti Windows 7 laughing De ce l-ai schimbat? Ce e cu tine straight face

| vlad6 explică:

Multumesc Mult NEO cred ca asta e problema 100% mersi mult de raspuns o sa trec pe Windows 7 inapoi multumesc inca o data.

| vlad6 explică:

L-am schimbat pentru ca am luat ceva virusi pe el si nu i puteam sterge si nu am mai avut dvd cu win 7 doar cu xp sp3 si l-am bagat asta ce sa fac straight face