| Vampixu a întrebat:

Salut, am si eu o problema. Mi-am cumparat bluetooth pentru pc deoarece mi se pare mai bun decat un cablu de date, dar atunci cand vreau sa-l activez imi spune "Your BlueSoleil evaluation copy has been expired."
cine stie ce trebuie sa fac ca sa mearga? imi cere "serial number"

1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

Eu chiar nu inteleg? Bluetooth-ul sa fie mai bun decit cablul de date?!? Stai linistit, daca ai cablu de date, foloseste-l din plin. Transferul la bluetooth e mult mai mic, in cazul Bluesoleil la mine e de 35-40 kb/ sec., iar la cablu de date e de 200 de kb/ sec. E o diferenta, nu? Orice ar fi, din cite stiu eu, prin bluetooth transferul e mult mai slab ca la cablul de date. Eu folosesc bluetooth-ul doar cind nu pot sa o fac cu cablu de date, si doar atunci cind chiar trebuie sa o fac.