| victorikess7 a întrebat:

Salut, am si eu o problema, mi-am luat acum 2 zile un rooter wireless, l-am conectat la laptop, pe telefon merge perfect fara nici o problema... dar la laptop nuthinking am incercat cu setari nimic Jos in colt dreapta imi apare totul ok semnal full totul ok dar nu mi se conecteaza la pagini / mess / skype ma puteti ajuta?

11 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Repornește rooter-ul, poate e ceva eroare de soft din el.Succes

| victorikess7 explică (pentru DeyCj):

Am incercat si asa. daca se poate dai add la victor. 0110 sa iti dau mai multe detalii

| 0rlando a răspuns:

Resetează-l din buton și reinstalează-l, ai făcut ceva greșit la configurare.
Mi s-a întâmplat și mie.

| victorikess7 explică (pentru 0rlando):

Nu are nici un butor de reset... se poate un id de contact pentru mai multe detalii?

| victorikess7 explică (pentru 0rlando):

Daca se poate dai add la victor. 0110 id de mess pentru mai multe detalii

| K0sti a răspuns:

Majoritatea routerelor au buton de reset! Cauta-l! Citeste cartea, ca de aia ti-a dat-o producatorul!

| victorikess7 explică (pentru K0sti):

I-am dat reset si tot degeaba...

| K0sti a răspuns (pentru victorikess7):

Si ce mesaj de eroare da cand vrei sa te conectezi?

| victorikess7 explică (pentru K0sti):

Nu e nici o eroare. pur si simplu apare semnalu full. si nu merge sa ma conectez pe pagini... sau cate o data imi apare semnalu full si peste 1 min apare un "!" galben

| K0sti a răspuns (pentru victorikess7):

Foarte bine, baga cablul si vezi cum iti merge pe cablu. Mai vorbim dupa aceea!

| victorikess7 explică:

Am incercat... si nu are nici un buton de reset. se poate un id de contact ceva? sa va dau mai multe detalii?