| ANdrey1300 a întrebat:

Salut,am si eu o problema si cered ca voi ma puteti ajuta...
Am un iphone 5 si l-am scapat in apa... l-am lasat sa se usuce si asa mai departe.L-am pornit si merge foarte bine dar imi arata ca sunt castile bagate. Daca bag castile se aude in ele dar daca scot cablu din el tot imi arata ca sunt bagate, ce sa fac?

Multumesc

1 răspuns:
| ombladon a răspuns:

Crezi ca il poti repara tu? Daca da, poti incepe prin a cauta schema electrica a lui, dar daca nu te pricepi, mai bine il duci direct la cineva care se pricepe.