| traceurpkvictor a întrebat:

Am si eu o tableta Evolio neura 3G si nu mi-o recunoaste calculatorul. Ce ar trebui sa fac? Scopul meu este sa fac desene digitale in Photoshop... sau macar daca puteti sa dati un link bun si gratis de unde pot sa iau Adobe Photoshop Touch. DAU FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Elynad a răspuns:

Tinand cont ca au trecut doi ani de cand ai postat intrebarea, sper in primul rand sa mai functioneze tableta.
La tableta sa nu ai cumva in setari bifata optiunea USB debugging (cand o conectezi la calculator). Nu mai stiu bine tabletele alea, dar daca au doua mufe mini-USB trebuie sa ai grija ca nu vor avea ambele aceleasi functii. Una va fi OTG si cealalta numai slave. Nu stiu daca are doua mufe sau una.