| traceurpkvictor a întrebat:

Mi-am luat o tableta Evolio Neura 3G si cand o conectez la PC prin USB imi da o eroare de memorie la RAM, dar nu asta este problema. Problema este ca nu mi-o recunoaste. Ce ar trebui sa fac? Am Windows 7 si i-am dat sa o caute, si a gasit-o odata dar tot nu am putut sa fac nimic cu ea. Eu vreau sa o folosesc in Photoshop pentru desen digital. Ms. anticipat. Dau FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| Wolf2305 a răspuns:

De obicei nu stiu daca ti s-a intamplat dar unele memorii ram, USB-uri sau Carduri de Memorie se pot arde daca nu verifici inainte de a-l scoate din unitatea respectiva[spre exemplu la un PC pe win7 inainte de a il scoate arata in Bara aia de jos de la windows la procese o imagine cu o sageata verde, mica si iti spune daca [sistem este ready de folosit, iti arata mereu la CD-uri noii] Asa ca ai grija!

| traceurpkvictor explică (pentru Wolf2305):

Multumesc de raspuns, dar am rezolvat problema. Mi-am dat putin cam tarziu seama ca nu ar trebui sa conectez tableta printr-o prelungire pentru USB.

| Wolf2305 a răspuns (pentru traceurpkvictor):

Nu ai Pentru ce sa imi Multumesti=)