| Bogdy4Boss a întrebat:

Salut am si eu un Acer travelmate 7510 am windous 7 si are camera incorporata cum verific daca merge nu stiu sigur daca are driver pentru camera daca ati putea sa-mi dati un driver de camera sau sa-mi spuneti cum verific daca are.

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Iti da Google si producatorul, mai exact ACER!

| Bogdy4Boss explică (pentru K0sti):

Da producatorul este Acer va rog dati-mi drive de camera web pentru el happy

| K0sti a răspuns (pentru Bogdy4Boss):

Pai tu ai o neputinta, sau ce? Nu intri sa ti-l iei singur! Pune osu' la treaba!

| Bogdy4Boss explică (pentru K0sti):

Nu stiu am incercat multe altele dar nu merg daca poti sa-mi dai un driver bun pentru aces model de laptop pe win 7 bine daca nu mai bine nu te bagi in seama.

| K0sti a răspuns (pentru Bogdy4Boss):

Nu merg pentru simplu fapt ca nu are drivere de win 7, decat xp si vista!

| Bogdy4Boss explică (pentru K0sti):

Atunci damile palea de xp ca ii voi baga xp sp3.