| FlorinPx a întrebat:

Am si eu un BlackBerry Curve 8520, Conectez Wi-fi-ul caut retele, ma conectez la o retea si apoi trebuie sa urmez niste pasi si sa dau finalizare la conectare, dau pe browser si nu imi intra pe google..Cine ma poate ajuta? Ofer funda

1 răspuns:
| Drakan98 a răspuns:

Intra la setarile wifi.e undeva setari conexiuni(sau ceva de genu). Acola schimbi de pe optiune(nu intreba) pe (intreaba intai).si pe urma pe net si te va intreba mereu cum vrei sa accesezi net pri wifi sau prin internetu de pe cartele. sper ca te-am ajutat