| Geanyyyx a întrebat:

Am si eu un iphone 3gs si am bagat pe el si vodafone si orange si merg perfect.Problema e ca atunci cand bag cosmote zice "sim blocat". Cum pot rezolva aceasta problema? Daca nu ma puteti ajuta asa macar spuneti-mi unde as putea sa merg cu telefonul ca sa il faca sa mearga pe cosmote.Cine ma ajuta au fundita! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| TheBestAngel a răspuns:

Daca iti spune sim blocat asta inseamna ca aceea cartela a avut un pin si cineva a scris-o gresit de 3 ori si acum e blocata.

1 răspuns:
| Geanyyyx explică:

Pai cartela e noua