| Gabiwio489235b a întrebat:

Salut am si eu un iphone 5, si vreau sa va intreb cum e corect sa il incarc. La priza sau la calculator? Prin calculator ma refer prin cablu de date si la priza cablu de date in incarcator pus in priza.
Care e varianta corecta pe care trebuie sa o folosesc?

Răspuns Câştigător
| walkeR1 a răspuns:

As zice si mai sigur e corect sa il incarci la curent pentru ca la pc daca o sa observi te tine mai putin bateria pentru ca nu se incarca corect

1 răspuns:
| Si_Atat_Stefan_1979 a răspuns:

Eu am incarcat un 4s un an de zile si nu am avut nici o problema, incarcal cum vrei nu o sa ai pobleme!