| Crisan_Dragos_ a întrebat:

Ai vreo problemă da ca încarc iPhone cu alt cablu dar cu încărcător original?

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Eu nu am nici o problemă. Aifonu tău s-ar putea să tușească. laughing

| ReddY25 a răspuns:

In mod normal nu

| KovacsB a răspuns:

In general nu are nimic, doar ca nu sunt la fel de calitative ca cele originale, cred ca am inlocuit vreo 5 in decurs de cateva luni pana cand mi-am luat iar original.Iti poate strica mufa din telefon din cauza contactului imperfect.
Cu incarcatoarele nu sunt probleme merge orice, usb sa fie.

| Anonimboy111 a răspuns:

Daca il incarci cu alt incarcator ii bulesti bateria, daca il incarci cu incarcator original e totu chill ca doar pentru asta e si facut

| painecuzahar a răspuns:

Nu, eu am incarcat cu vrei 10 incarcatoare chinezesti si n-are nimic

| marazx6 a răspuns:

De regulă, utilizarea unui cablu non-original cu un încărcător original pentru iPhone nu ar trebui să creeze probleme. Cu toate acestea, este posibil să apară probleme dacă cablul folosit nu este certificat de Apple sau nu corespunde standardelor de calitate. Verifică dacă cablul pe care îl utilizezi este compatibil și de încredere pentru a evita potențialele probleme de încărcare sau daune.

| CalulNegruDeMatase20008 a răspuns:

Pocneste telefonul