| 50Pennce a întrebat:

Salut am si eu un laptop, unde Dell inspiron 1521 si vreau sa ma joc lol si am procesorul de 1, 9 GHz si Ram 896 si jocul imi marge cam sacadat se incarca greu nu e de la net.Ce ziceti sa imi iau un ram mai mare sau ce sa-i fac. Apropo se incarzeste foarte tare cred ca e de la praf se poate sa nu imi mearga bine de la chestia asta?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Am inteles ce vrei, depinde si ce intelegi prin jocuri. Daca vorbim de ultimele aparitii, atunci clar se impune un laptop de gaming si nu o sa-ti mai mearga sacadat! happy
Oricum mergi totusi sa il cureti si ia in calcul un cooler. Succes!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cumpara alt laptop! Nu stiu daca se poate face upgrade la el. Nu ai procesor si nici rami pentru a te juca LOL. Se incalzeste pentru ca procesorul si ramii stau pe rosu (la maxim) e suprasolicitat. Poti sa-l stergi de praf asa pentru tine dar nu te ajuta prea mult.
Bafta!

| laptopnews a răspuns:

Problema e si de la placa video! Poti incerca sa il duci la un service sa il cureti de praf si apoi sa pui un cooler, dar asta nu il face un laptop de gaming! succes!

| 50Pennce explică (pentru laptopnews):

Nu vreau un laptop de gaming vreau ca jocul sa nu mai mearga sacadat atata tot

| laptopnews a răspuns (pentru 50Pennce):

Am inteles ce vrei, depinde si ce intelegi prin jocuri. Daca vorbim de ultimele aparitii, atunci clar se impune un laptop de gaming si nu o sa-ti mai mearga sacadat! happy
Oricum mergi totusi sa il cureti si ia in calcul un cooler. Succes!

| BlackStar27 a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!

| Mihaita_Cosmin-mihail_1998 a răspuns:

Iti trebuie 1 sau 2 rami pentru jokiul lol