| Khero a întrebat:

Am si eu un mouse Microsoft 3500, iar dupa o anumita perioada de utilizare (5-10 min) incepe sa mearga in realuare. Am schimbat bateriile, am schimbat locul unde bag acea chestie wireless, la fel face. Ceva idei? Alte mousuri merge perfect, dar acesta nu stiu ce are. Va rog ajutati-ma, imi place prea mult acest mouse si este perfect pentru mana mea.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce sistem de operare ai?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Khero explică (pentru neluL):

Windows 7 Ultimate

| neluL a răspuns (pentru Khero):

Probeaza mouse-ul pe alt computer si vezi daca face la fel!