| Georgemtb a întrebat:

Salut, am si eu un telefon Nokia 2610 si vreau prin mesaj multimedia sa expediez o melodie de 454, 7 KB, il trimit prin mesaj ca nu are bluetooth. Vreau sa stiu si eu cat mi-ar lua daca as trimite melodia asta de 454, 7 KB.Mie imi zice ca mai am 1MB din internet pe mobil 1MB, dinMIN/SMS Fam grupul avea:924m7s, tin sa mentionez ca sunt in reteaua Vodafone.

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Din câte știu eu nu poți trimite melodii prin mesaj dar ai putea sa încerci sa copiezi melodia pe un card de memorie pus în telefonul tău, după care sa pui cardul în celalalt dispozitiv și apoi sa copiezi melodia în celalalt dispozitiv. Ai mai putea sa o trimiți prin email dar consuma mai mult internet decât ai, durează destul de mult și e complicat.

| Georgemtb explică (pentru ghostlabbrador77):

Pai nu are intrare USB
te-ai uitat vreumpic la telefon? N-are nici camera.

| ghostlabbrador77 a răspuns (pentru Georgemtb):

Scuze ca nu am raspuns mai devreme, nu m-am uitat la telefon sincer, sftaul meu era unul general, dar cardul sd a mers?

| Georgemtb explică (pentru ghostlabbrador77):

L-am dat dracu de telefon, am schimbat 2 pana mi-ai raspuns, bine, nici astea care le-am schimbat nu au fost bune, nici macar nu era touch, si acum am unu tot cu butoane da are camera, slot de cart si mai multe, in general nu imi trebuie telefoane wow, mie imi trebuie un tel ca sa vb la el... in fine, si pe asta de care iti ziceam acum, eram intr-un magazin, si mi se descarca bateria, cand il pun la incarcat, zici ca era mort, pana la urma, am muzica cata vreau in asta.