| Qwertyuop2389 a întrebat:

Am si eu un telefon s4....pe care il am de vreo 1 an si jumate, iar acesta inca nu a primit update-ul la kitkat....De ce? Plus ca de obicei imi mai apare iconita sus acolo langa baterie ca se actualizeaza softwareul dar dupa zice ca actualizarea nu a reusit...Ce a si putea sa ii fac? Adica nu asi vrea sa ii fac update prin odin, adica sa il descarc eu. oricum, dau funda celui mai bun raspuns!
P.S.: scuzati ma ca nu am mai folosit cratime dar m am grabit

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Fa-ibun factory reset si incearca sa-i faci iar update-ul